Úvod - Reference - Laky

Reference z oblasti Laky


Lakování dekorativních podlah

Aplikace transparentního, dvousložkového, rozpouštědlového laku Polycol® 323 vytvrzovaného tvrdidlem Polycol® 560 na vysoce dekorativní podlahy. Aplikace byla provedena firmou Albea s.r.o. z Ústí nad Labem (www.albea.cz), zaměřenou na dřevěné podlahy v soukromém, firemním a veřejném sektoru.

Fotogalerie

Parkety Parkety Parkety Parkety

Lakování jigových hlav

Jedná se o novinku v rybolovu na otevřeném Norském moři, unikátní jigová hlava se dvěma trojháčky. Do jigové hlavy se upne velký ripper, spustí se do slunce a pomalu se tahá vzhůru. Díky aerodynamickému tvaru má nástraha aktivní pohyb. Při tahání za horní očko jde jigová hlava horizontálním směrem a při upevnění na přední očko táhnete nástrahu vertikálně. Aby jigová hlava neztrácela třpyt je lakována panem Přikrylem z Ústí nad Labem rozpouštědlovým lakem Polycol® 323 s tvrdidlem Polycol® 560. 

Fotogalerie

Rybářské potřeby Rybářské potřeby Rybářské potřeby Rybářské potřeby

Lakování OSB desek

Aplikace transparentního, dvousložkového, rozpouštědlového laku Polycol® 323 vytvrzováného tvrdidlem Polycol® 560 na broušené OSB desky vytvářející v celém bytě bezbariérovou podlahu. Aplikace byla provedena v soukromém objektu v obci Újezd.

Fotogalerie

OSB desky OSB desky OSB desky OSB desky

Lakování tělocvičny

Aplikace transparentního, dvousložkového, rozpouštědlového laku Polycol® 323 vytvrzováného tvrdidlem Polycol® 560 na parkety tělocvičny. Aplikace byla provedena v Ivančicích firmou ROYAL TECH s.r.o. z Pardubic (www.royaltech.cz).

Fotogalerie

Tělocvična Tělocvična Tělocvična Tělocvična