Polymerbetonový komplet

Dobrý den, jsem soukromý podnikatel v oboru stavebnictví a velice mě zaujal Váš produkt Polymerbetonový komplet zákaznící mají o tento výrobek zájem, ale potřebuji k tomu vzorník barev ve velkém provedení (z malých kostiček v prospektu formátu A5 si nejsou schopni vybrat). Domnívám se, že je v našem společném zájmu mít pro konečného spotřebitele, co nejlepší nabídku, a proto Vás žádám o zaslání vzorníku barev k výše zmíněnému produktu. Pokud připojíte další zajímavé prospekty - budu s nimi rád pracovat. Má oblast působení je Praha + Střední Čechy, proto bych také uvítal seznam prodejců. Děkuji za čas, který budete věnovat této žádosti. Jaroš

Polymerbetonový komplet

Hezký den! Větší obrázky než v tištěném letáku naleznete na těchto webových stránkách v rubrice Návody a oddíle Plniva. Dole je malý posuvník jednotlivých stran. Naleznete zde škálu různých barevných variací pro Vaši inspiraci. Vzájemné mísení obarvených písku je dáno představivostí investora. Naturální vzorečky vyrábíme v průběhu celého roku. Jak rychle je vyrábíme, tak rychle je trh spotřebovává. Naše stávající prodejce naleznete též na tomto webu v rubrice PRODEJCI.

Ladislav Cibulka

Školení

Dobrý den! Potřeboval bych proškolit zaměstnance na opravy schodů. Děláte nějaké školení? Rudolf V.

Školení

Hezký den! Školení provádíme podle potřeb odběratelů a zpracovatelů. Tedy školíme jak obchodníky, tak i aplikační firmy. Domluvte si prosím, telefonicky termín.

Ladislav Cibulka

Napište nám

Nechte nám vzkaz. Ozveme se.