Potah schodů

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je možno použít Polycol spolu s křemičitým pískem, jako krytinu na venkovní betonové schody a jestli dokážete odhadnout cenu této směsi asi na 10m2? Dále bych se chtěl zeptat jestli jsou někde vyfotografovány ukázky těchto hmot a dále jestli by se dala tato směs objednat poštou. Děkuji Ing. Jaroslav Kala

Potah schodů

Hezký den, venkovní povlaky schodů, teras, chodníků epoxidovou kompozicí plněnou jak přírodními písky, obarvenými písky nebo jinými minerálními plnivy jsou prováděny běžně. Při správné aplikaci mají tyto povrchy díky vysokým mechanickým parametrům velmi dlouhou životnost. Na některé fotografie aplikací se můžete podívat přímo na našem webu v rubrice Reference. Nenapsal jste jak velkou tloušťku potahu chcete aplikovat. Ta je samozřejmě závislá na nerovnostech podkladu. Pro základní výpočet platí, že cca 16,5 kg písku vytvoří na jednom metru čtverečním tloušťku potahu 1 cm. Od této hodnoty se můžete mírně odlišovat v závislosti na použité frakci a hustotě plniva.

Ladislav Cibulka

Potah schodů

Pro lehké zatížení (pochůznost, přenášení břemen, kolové vozíky...) se obvykle provádí potah v tloušťce 3-5 mm. Pro střední zatížení (auta, vysokozvižné vozíky...) se provádí potah v tloušťce cca 1 cm. Pro těžké namáhání (nákladní auto...) se provádí potah v tloušťce cca 2 cm. Jedná se o střední tloušťku vrstvy. Materiál pro Vaši aplikaci Vám můžeme zaslat přepravní službou nebo ho můžete nakoupit u nejbližšího prodejce. Kontakty naleznete zde na webu v rubrice Prodejce.

Ladislav Cibulka

Školení

Chtěl bych si provést položení přírodního plastbetonu kolem bazénu. Provádíte nějaké školení pro veřejnost?

Školení

Školení pro firmy i soukromé osoby provádíme v průběhu celého roku. Domluvte si prosím telefonicky termín. K provedení polymerbetonového potahu, ať již z přírodních nebo obarvených písků, je potřeba určité manuální zručnosti. Detailní návod, rozpočet spotřeb materiálu a potřebné nářadí probereme při osobním setkání. Podívejte se prosím, na informační listy k Polycolu 225 (penetrace), Polycolu 117 (pojivo) a informační list Polymerbetonového kompletu, ty Vám jistě problematiku přiblíží. Při školení Vám pak zodpovíme veškeré dotazy k dané problematice.

Ladislav Cibulka

Napište nám

Nechte nám vzkaz. Ozveme se.