Kuželna

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s opravou kuželkářských drah formou litého povrchu a případnou cenovou nabíbku na dvě kuž. dráhy. Děkuji s pozdravem Zd.Novotný Rokytnice nad Jizerou

Kuželna

Litými epoxidovými kompozicemi se kuželkářské dráhy běžně opravují. Poškozená místa je však třeba nejprve vyříznou v nosné části okolní plochy. Z výřezu vysát prach a jiné nečistoty, dobře napenetrovat a opět vyplnit stěrkovou kompozicí. Pozor při lití. Nedolití zamená prohlubeň, přelití je kopec. Kopec lze odbrousit, prohluběň nikoliv. Opravy jsou však vždy viditelné díky barevným rozdílům původní a opravné hmoty. Pokud je to možné, po všech opravách se provádí barevné sjednocení. Jeden litr výřezu je cca 1,3 kg licí směsi. Lokální vyspravení může provést šikovnější řemeslník, ale pro celoplošné přelití raději oslovte profesionální firmu.

Ladislav Cibulka

Kuželna

Pro cenovou nabídku a detailnější konzultaci se s námi spojte emailem na info@polymercolor.cz. Pošlete nám alespoň odhad rozsahu opravovaných míst a rozměr Vaší dráhy. Fotodokumentace je vítána.

Ladislav Cibulka

Rekonstrukce podlahy

Vážení, v našem provozu plánujeme rekonstrukci podlahy. Z důvodu časového nedostatku, bychom rádi řešili tuto situaci pokládkou vhodné krytiny, která bude splňovat určitou chemickou odolnost a olejnepropustnost. V tuto chvíli hledáme dodavatele, který by nám zaslal nabídku! Podlaha musí splňovat požadavky průmyslového provozu (obrobna). Tímto Vás prosíme o krátkou informaci, zda jste schopni tuto službu nabídkou a zajistit. Děkujeme za vyřízení a těšíme se na další spolupráci. S pozdravem. Petra VOBOŘILOVÁ

Rekonstrukce podlahy

Hezký den! Podlahu nejprve očistěte od všech nenosných částí. Dobře napenetrujte dvousložkovou epoxidovou penetrací Polycol 225. Následující den proveďte vystěrkování dvousložkovou epoxidovou stěrkou Polycol 440. V případě nutnosti vytvořte v pracovním prostoru strojů s unikajícími ropnými produkty manipulační plochy se zvýšeným protiskluzem. U nás nebo u našich distributorů můžete potřebné materiály zakoupit. Aplikace materiálů neprovádíme, pokud si nenecháte práci provést od specializované firmy, zaškolíme Vaše zaměstnance.

Ladislav Cibulka

Napište nám

Nechte nám vzkaz. Ozveme se.