Kamenné koberce

Kamenné koberce patří mezi štěrkopískové potahy vytvářející ochranný a dekorativní povlak užitných ploch. Obvykle jsou používány nejen různé frakce štěrku, ale i různé barevnosti. Jako plnivo se používají křemenné štěrky, mramorové šterky, žulové štěrky apod. Aplikace jsou nejčastěji s ohledem na velikosti ploch prováděny ručně. Pojivem pro kamenné koberce nabízeným naší firmou je Polycol 123-593. Toto pojivo poskytuje štěrkovým potahům dlouhou životnost a dobré mechanické parametry.


Polymerbetony barevné

Přidáním obarveného křemenného plniva obvykle do velikosti frakce 1-2 mm do epoxidového pojiva vznikají polymerbetonové povlaky s vysokými mechanickými parametry. Pokládka většího rozsahu je nejčastěji prováděna pomocí rotační hladičky.


Polymerbetony barevné

Přidáním obarveného křemenného plniva obvykle do velikosti frakce 1-2 mm do epoxidového pojiva vznikají polymerbetonové povlaky s vysokými mechanickými parametry. Menší a dekorativně členité plochy se provádí většinou ručně.

 


Polymerbetony přírodní

Přidáním přírodního křemenného plniva obvykle do velikosti frakce 1-2 mm do epoxidového pojiva vznikají polymerbetonové povlaky s vysokými mechanickými parametry.


Napište nám

Nechte nám vzkaz. Ozveme se.