O Společnosti

Společnost POLYMER COLOR, s.r.o. byla založena v roce 2000 a je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem, v oddíle C., vložce 17488. Společnosti bylo přiděleno Živnostenským úřadem IČ: 25424131 a Finančním úřadem DIČ: CZ25424131

Předmět činnosti

  • Výroba a prodej epoxidových kompozic pro stavebnictví. Rozpouštědlové a bezrozpouštědlové penetrace, pojiva pro polymermalty a polymerbetony, lepidla, rozpouštědlové i bezrozpouštědlové nátěry a samonivelační dekorativní stěrky.
  • Dekorativní barvení křemičitých písků a jejich kompletace podle zadání zákazníka. Prodej různých minerálních plniv podle potřeb zhotovitele díla.
  • Poradenství v oblasti generálních i drobných oprav podlah v průmyslu i občanské vybavenosti. Navrhování podlahových systémů pro lehké, střední, těžké a velmi těžké zatížení.

Politika jakosti

Všechny výrobní, logistické a obchodní procesy jsou prováděny v souladu s platnými legislativními, zdravotními, hygienickými, bezpečnostními a ekologickými podmínkami, které jsou určené platnou legislativou České republiky.

Cíl společnosti

Cílem společnosti je zákazník spokojený s kvalitou a úrovní materiálů, jejich škálou a servisem doprovodných služeb.


INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.