Lakování fototapety

Aplikace transparentního, dvousložkového, rozpouštědlového laku Polycol® 323 vytvrzováného tvrdidlem Polycol® 560 na podlahu s oranžovými chipsy na žlutém podkladu. Na podlahu je z designových důvodů nalepena fototapeta chipsů v černošedobílém provedení. Celá plocha je přelakována transparentním epoxidovým lakem, jak z důvodu mechanické ochrany chipsů, tak z ochrany fototapety.


Lakování OSB desek

Aplikace transparentního, dvousložkového, rozpouštědlového laku Polycol® 323 vytvrzováného tvrdidlem Polycol® 560 na broušené OSB desky vytvářející v celém bytě bezbariérovou podlahu.


Lakování tělocvičny

Aplikace transparentního, dvousložkového, rozpouštědlového laku Polycol® 323 vytvrzováného tvrdidlem Polycol® 560 na parkety tělocvičny. Aplikace byla provedena v Ivančicích firmou Royal Tech z Pardubic.


Lakování jigových hlav

Jedná se o novinku v rybolovu na otevřeném Norském moři, unikátní jigová hlava se dvěma trojháčky. Do jigové hlavy se upne velký ripper, spustí se do slunce a pomalu se tahá vzhůru. Díky aerodynamickému tvaru má nástraha aktivní pohyb. Při tahání za horní očko jde jigová hlava horizontálním směrem a při upevnění na přední očko táhnete nástrahu vertikálně. Aby jigová hlava neztrácela třpyt je lakována panem Přikrylem z Ústí nad Labem rozpouštědlovým lakem Polycol® 323 s tvrdidlem Polycol® 560. 


Napište nám

Nechte nám vzkaz. Ozveme se.