Laminace prasklin a spár

Před finální úpravou betonové podlahy v Děčíně bylo krom penetrace a tmelení nutné provést laminaci přes praskliny a spáry. Do živé epoxidové kompozice Polycol® 264 natužené tvrdidlem Polycol® 568 byla zatlačena "šála" ze sklené tkaniny 300 g/m2. Podlaha slouží jako skladovací plocha skladu chemikálií a současně jako záchytná vana při úniku skadovaných médií. Z toho důvodu bylo nutné eliminovat všechny potenciální vstupy do podlahy.


Protiskluzný pásek schodů

Protiskluzné pásky na schody v exteriéru náměstí v Ústí nad Labem. Na čisté nášlapnice schodů byly nalepeny tři maskovací pásky. Do vymezeného prostoru byla nanesena dvousložková epoxidová kompozice Polycol® 117 tužená tvrdidlem Polycol® 593. Do živé hmoty byl proveden vsyp obarveného křemičitého písku. Bezprostředně po vsypu odstraněny pásky. Následný den byl písek ještě jednou přetřen další pryskyřicí. Na fotografiích je vidět i oprava podstupnic schodů polymerbetonem s obarvených písků.


Oprava dilatace

Opravu dilatačního přechodu ve firmě Euromédia v Novém Strašecí provedla firma Speciální izolace a povrchy z Brna. Na opravu byly použity dva stěrkové (licí) materiály Polycol® 321L tužený tvrdidlem Polycol® 593 a vyrovnávací licí materiál Polycol® 440 tužený tvrdidlem Polycol® 593.


Napište nám

Nechte nám vzkaz. Ozveme se.