Štěrkový potah límce bazénu

Dekorativní aplikace přírodního štěrku a epoxidové pryskyřice sloužící jako přístupová cesta a límec bazénu u rodinného domu. Aplikace byla provedena firmou Pechy. Kamenný koberec aplikovaný z kompozice Polycol® 123 tužené tvrdidlem Polycol® 593 a přírodním plaveným štěrkem fakce 4-8 mm slouží jako užitný a pohledový přírodní prvek, kryjící původní beton.


Štěrkový potah límce bazénu

Dekorativní aplikace přírodního štěrku a epoxidové pryskyřice sloužící jako přístupová cesta a límec bazénu u rodinného domu. Aplikace byla provedena svépomocí. Kamenný koberec aplikovaný z kompozice Polycol® 123 tužené tvrdidlem Polycol® 593 a přírodním plaveným štěrkem fakce 4-8 mm slouží jako užitný a pohledový přírodní prvek, kryjící původní beton.


Štěrkový potah altánku

Dekorativní aplikace přírodního štěrku a epoxidové pryskyřice sloužící jako přístupová cesta a podlaha altánku u rodinného domu. Aplikace byla provedena firmou Albea. Kamenný koberec aplikovaný z kompozice Polycol® 123 tužené tvrdidlem Polycol® 593 a přírodním plaveným štěrkem fakce 4-8 mm slouží jako užitný a pohledový přírodní prvek, kryjící původní beton.


Štěrková zpevněná plocha

Kamenný koberec aplikovaný z epoxidové kompozice Polycol® 123 tužené tvrdidlem Polycol® 593 s přírodním plaveným štěrkem fakce 4-8 mm sloužící jako užitná a reklamní plocha ve Stavebninách Černý v Litvínově. 


Napište nám

Nechte nám vzkaz. Ozveme se.