Polymerbetonový potah chodníku

Polymerbetonový potah starého betonového chodníku v Teplicích a jeho současné vyrovnání pojivovovou kompozicí epoxidu Polycol® 117 tuženého tvrdidlem Polycol® 593 a obarveným pískem. Chodník slouží jako druhý východ ze zahrady kolem vilového domu.


Polymerbetonový potah balkonu

Potah balkonu lázeňského domu v Teplicích. Původní vyšlapané pískovcové bloky chtěl majitel opravit tak, aby vzhledově zapadaly do stavby původního domu. Balkonové těleso bylo potaženo polymerbetonovou kompozicí epoxidu Polycol® 117 tuženého tvrdidlem Polycol® 593 s přírodním sklářským sušeným pískem, protože se nejvíce podobal původnímu kameni.


Polymerbetonový potah balkonu

Při rekonstrukci původního objektu v Mostě byly na opláštění budovy zavěšeny atypické balkony. V podlahách byla na kovové kontrukci přišroubována cetrisová deska. Na ní byl aplikován jako nášlapná, užitná, dekorativní vrstva polymerbetonové kompozice z epoxidu Polycol® 117 tuženého tvrdidlem Polycol® 593 naplněné směsí obarvených křemičitých písků.


Polymerbetonový potah schodů

Rekonstrukce starých rozbitých betonových schodů v Mojžíři. Při rekontrukci byla na vlastní zničené schodové nášlapnice a podstupnice natažena polymerbetonová kompozice z probarveného epoxidu Polycol® 321 tuženého tvrdidlem Polycol® 593 s přírodním sklářským sušeným pískem. Pro nové vyprofilování schodů byly použity hliníkové lišty.


Napište nám

Nechte nám vzkaz. Ozveme se.