Lití garáže a zázemí

V garáži a technickém zázemí soukromého domu v Litomyšli byla aplikována litá podlahovina Polycol® 321L tužená tvrdidlem Polycol® 593, která zde vytvořila bezesparou pochozí a pojízdnou vrstvu. Barevné provedení bylo realizováno ve světle okrovém odstínu RAL 1003.Realizaci provedla firma NC Ateliér.


Lití kuželkářské dráhy

Původní poškozené kuželkářské dráhy v Bohušovicích byly při rekonstrukci kuželny přelity litou kompozicí Polycol® 321L tuženou tvrdidlem Polycol® 593. Investor vzhledem k interiéru volil barvu tmavě modrou RAL 5005.


Lití koupelny

Z důvodů zvýšené hygieny v koupelně mateřské školy byla na podlahu aplikována litá podlahovina Polycol® 321L tužená tvrdidlem Polycol® 593, která zde vytvořila bezesparou, užitnou, pochozí vrstvu. S ohledem k interiéru volil investor barvu oranžovou RAL 2004. Z důvodu optického rozbití plochy a zvýšení dekorativnosti podlahy byl proveden posyp akrylovými chipsy. Aplikace byla provedena firmou Katerstav.


Záškrab podlahy ve sklárně

Aplikace licí epoxidové kompozice Polycol® 321L tužené tvrdidlem Polycol® 593 ve sklárně v  Úsobrně. Aplikace hmoty připlněné sklářským pískem byla prováděna nerezovými hladítky. Aplikaci provedla firma Rival floor z Uherského Hradiště.


Napište nám

Nechte nám vzkaz. Ozveme se.