Tmelení požární jímky

Tmelení betonové požární jímky v Čečelicích dvousložkovým epoxidovým tmelem Polycol® 609 tuženým tvrdidlem Polycol® 568 v barvě světle šedé. Požární jímka slouží v létě též jako "koupací rybník" a v zimě jako hokejová plocha.


Tmelení spedičního skladu

Tmelení betonové podlahy v Ústí nad Labem dvousložkovým epoxidovým tmelem Polycol® 609 tuženým tvrdidlem Polycol® 568. V celé ploše podlahy byla rozsáhlá síť prasklin, která dělala obtížnou manipulaci se zbožím. Požadavek investora byl na vyrovnání prasklin do úrovně okolního betonu. Betonová podlaha slouží jako manipulační plocha skladu firmy RTR Spedice.


Tmelení dílny

Tmelení betonové podlahy dvousložkovým epoxidovým tmelem Polycol® 609 tuženým tvrdidlem Polycol® 568. V celé ploše podlahy byla síť prasklin a nerovností, které bylo nutné vyplnit před aplikací nátěrového systému. Betonová podlaha slouží jako garáž s dílnou v Krupce u Teplic.


Tmelení schodů

Tmelení betonových schodů dvousložkovým epoxidovým tmelem připraveným z epoxidu Polycol® 609 tuženým tvrdidlem Polycol® 568 s přidáním "bílých sazí" pro thixotropní konzistenci. Po ukončení reprofilace, byly schody natřeny dvousložkovou kompozicí Polycol® 301 tuženou tvrdidlem Polycol® 560 RAL 7040 a z dekorativních důvodů pochipsovány. Aplikace je v baru U sportovce v Ústí nad Labem.


Napište nám

Nechte nám vzkaz. Ozveme se.