Zálivky

Zařizovací předměty

Dekorativní prkénka vyrobená panem Brabcem z dřevěných odřezků a lité černé podlahoviny Polycol® 321 L, tužené tvrdidlem Polycol Polycol® 593, v odstínu RAL 9005 která doplní kuchyňský interiér o zajímavý prvek.

zalití krájecího prkénka 1.jpg
zalití krájecího prkénka 2 .jpg
zalití krájecího prkénka 3.jpg
zalití krájecího prkénka 4.jpg

Kuchyňský stůl

Kombinace lité černé podlahoviny Polycol® 321 L v barevném odstínu RAL 9005 v kombinaci se dřevem pod rukama Miroslava Brabce přerodila v elegantní designový prvek interiéru.

zalití desky stolu 1.jpg
zalití desky stolu 2.jpg
zalití desky stolu 3.jpg
zalití desky stolu 4.jpg

Zalití postav

Student Akademie výtvarných umění v Praze, sochař, tvůrce instalací, multimediální umělec Jakub Rajnoch podtrhl vzhled postav hrajících si dětí zalitím jejich částí pryskyřicí Polycol® 117 probarvenou epoxidovou lazturou Polycol® 451. Čiré zalévání bylo kombinováno se skelnou tkaninou. Instalace je k vidění na Landscape festival Krnov 2021.

epoxidové sochy 1.jpg
epoxidové sochy 2.jpg
epoxidové sochy 3.jpg
epoxidové sochy 4.jpg

Konferenční stolek

Elegantní kombinace lité podlahoviny Polycol® 321 L v barevném odstínu černé RAL 9005 v kombinaci se dřevem pod rukama Miroslava Brabce přerostla v designový prvek každého interiéru.

zalití desky stolu 1.jpg
zalití desky stolu 2.jpg
zalití desky stolu 3.jpg
zalití desky stolu 4.jpg

Patchworkový stůl

Transparentní zalití desky stylovéno patchworkového dřevěného stolu realizovala firma NC Ateliér z licí kompozice  Polycol® 117 L tužené tvrdidlem Polycol® 593.

transparentní zalití stolu 1.jpg
transparentní zalití stolu 2.jpg
transparentní zalití stolu 3.jpg
transparentní zalití stolu 4.jpg

Barový pult

Designové transparentní zalití drtě z bílého a modrého skla v podsvětleném provedení barového pultu realizovala firma Van Dekor ze zálivkového materiálu Polycol® 150 tuženého tvrdidlem Polycol® 550.

zalití barového pultu 1.jpg
zalití barového pultu 2.jpg
zalití barového pultu 3.jpg
zalití barového pultu 4.jpg

Loukoťové kolo

Zalití dřevěného loukoťového kola epoxidovou kompozicí Polycol® 150 vytvrzenou tvrdidlem Polycol® 550 do dlažby altánu u rodinného domu provedl svépomocí pan Dzúr. Doplňkem této aplikace je instalace LED podsvětlení umístěného na spodní stranu loukoťového kola. Výsledkem je stylové noční osvícení užívané plochy. Po odstranění PU pěny bylo provedeno vyplnění prostoru mezi obručí a dlažbou spárovací hmotou.

zalití loukoťového kola 1.jpg
zalití loukoťového kola 2.jpg
zalití loukoťového kola 3.jpg
zalití loukoťového kola 4.jpg